Vaimne töö ja vaimne vorm - sinu edu võti tulevikuks!

Vaimne töö ja vaimne vorm - sinu edu võti tulevikuks!Meie uueks meediapartneriks on edasi.org!
20.10.2017

Entrepreneurship & Work (This post in Estonian) 


Füüsiline vorm üksinda pole enam ammu üksi piisav. Vaimne vorm on uus horisont ja seni avastamata kasvupotentsiaal. Eriti töökohtades. Teeme ju aina enam tööd oma peaga!

Eralõbu või tööks vajalik?

Vaimne vorm pole üldsegi vaid isiklik asi. Samuti pole see seotud ainuüksi lõdvestumisoskuste, meditatsiooni ega kitsalt nö vaimsusega.

Hea vaimne vorm väljendub inimese võimekuses märgata toimuvat, võtta vastutust oma tegevuste ja valikute üle, omada ligipääsu ja võimekust suunata oma sisemisi ressursse. Kui inimese sisemaailm toimib optimaalseimal viisil, võimaldab see mobiliseerida kõiki neid võimeid, mida tänapäevane peaga töö nõuab.  

Dr. Helena Lass, olles nii psühhiaater (ehk vaimu arst) kui ka tegelenud ise vaimsete praktikatega aastaid, räägib lugudes lahti mis see vaim siis on ja mis asjad kõik ei ole vaim. Miks? Sest ilma siin selgust saamata, ei saa rääkida ei enesejuhtimisest, vaimsest tööst, vaimsest vormist ega ka inimhinge ühest põhilisemast otsingust: kes ma siis ikkagi olen?

Meie kodulehe meediasektsioonist leiad mitu uut ja väärt lugu vaimse vorm teemal! Ühtlasi on meil hea meel teatada uuest meediapartnerist, milleks on edasi.org (meie endine meediapartner ajakiri Director leidis uued omanikud ja muutis oma kontseptsiooni).

Vaimne vorm, kui edu võti.

Vaimne vorm on eduka inimese jaoks kesksel kohal. Oleme vaimse vormi treenimiseks nüüdseks välja toonud 3 e-koolitust. Neid kasutavad mitmed kõige ägedamad Eesti uue aja firmad - nt Fortumo, Nortal aga ka Danske Pank ja Norra laevandusfirma Hurtigruten jt.

Koolitustega rahulolu on olnud kõrge ja tagaside positiivne (nt Nortal, FCR Media ja Hurtigruten poolt tuli pea-aegu identsel kujul tagasiside - Me ei teadnud, et Eestis üldse nii ägedaid e-koolitusi tehakse).

Ühe e-koolituste hinnad algavad kõigest 12€/töötaja kohta (suuremad ettevõtted) ja koolituste on mahult ühe täispika koolituspäeva pikkune. Tagamaks püsivat muutust on iga Wellness Orbit e-koolitus on avatud kolm kuud ja läbitav tunniajaliste tsüklitena. Iga koolituse läbijal on võimalus hinnata oma vaimset vormi või teadlikkuse taset enne ja pärast koolituse läbimist, millele järgnevad tagaside ja konkreetsed soovitused isiklikuks arenguks. Koolitusega tuleb kaasa ka töövihik, mille alusel on võimalik pidada ka grupidiskussioone.

 
Uuri saada olevaid Wellness Orbit e-koolitusi

 

Jaga seda blogipostitust: