Stress ja pingetest tulenevad vaimse tervise probleemid on ennetatavad

Stress ja pingetest tulenevad vaimse tervise probleemid on ennetatavad
30.03.2020

Entrepreneurship & Work (This post in Estonian)


Meie e-õppe keskkond Wellness Orbit tõi mõni aeg tagasi avalikkuse ette uue lühitreeningu, mis räägib sellest, kuidas vabaneda stressi negatiivsest mõjust ja ennetada läbipõlemist. See on meie kingitus teile kogu aprilli kestvaks stressi teadvustamise kuuks (Stress Awareness Month).

Enamus meist elab hetkel teadmatuses, mis saab. Iga päev voolab meediast meieni infot, mis räägib kuidas COVID-19 ennetuses ei suudetud tegutseda piisavalt vara ja kiiresti. Sõna ennetus on kannatuste keskel omandanud uue tähenduse.

Väliseid stressoreid on täna hulgi. Järjekordsed negatiivsed uudised, palgalangetused, koondamised, lepingute üles ütlemised, poes käik, laste kõrvalt kodus töötamine, sotsiaalne isolatsioon jms.

Täname teame kui oluline on õigeaegne ennetus. Ennetuse olulisuse printsiip kehtib ka vaimse tervise puhul. Inimesed on kodudes ja tööl sageli täna enam stressis, kui varem.

On ülim aeg lõpetada kannatused ja võimaldada inimestel omandada hea vaimne vorm.

Välise muutmiseks on alati ühe inimese võimekus üksi tegutsedes piiratud. Täna me ei saa muuta välist, aga saame muuta seda, mis toimub meie sees. Me saame vähendada enda reaktiivisust ja saavutada seesmise rahu.

Peatu hetkeks ja vaata seda videot. See annab sulle baasteadmise, miks stressiga toimetulekuoskused on vajalikud igale töötajale ja ettevõtjale sõltumata nende hetke tervisest, töö eripärast või asukohast ja sellest kas meil on majandusbuum või kriis.

See vaimse vormi video on kingitus sulle

Tee klõps videol ja vaata, tasuta!

Meie eesmärk on muuta vaimne vorm globaalseks standardiks. Palun aita meid selles ja jaga seda videot, kui see sulle meeldis.

Keegi ei pea kannatama stressi ja läbipõlemise küüsis, sest need probleemid on 100% ennetatavad.

Jagades teavet ennetava vaimse vormi saavutamise teemal säästad teisi ja nende tervist. On ju stress lisaks vaimse tervise probleemide allikaks olekule paljude füüsilise tervise hädade käivitaja ja immuunsüsteemi nõrgestaja.

Kui soovid testida kui suur on sinu stressi tase, siis saad seda tasuta teha siin!
 

 

Jaga seda blogipostitust: