Conferences

Seesmine vaikus ja stressitaandamine: VAIKUSE NÄDALALÕPP VALGERANNAS

Seesmine vaikus ja stressitaandamine: VAIKUSE NÄDALALÕPP VALGERANNAS
20. Sep 2024

This Event takes place in Estonia and is held in Estonian language: 

Tänapäeval on valdav peaga töö ja kiire elutempo, mis loob stressi ja paneb meid sageli kihutama justkui paratamatu läbipõlemise suunas.

Omandad praktilised oskused kuidas võtta aeg maha ja leida endas seesmine rahu vaikus (vt kaks esimest videot siin kõrval).

Saad teada, mis on intrapersonaalsete (intra - seespool; personaalne - isiklik) oskused ja kuidas neid õppida enam kasutama. 

Selle 3 päevase, 20.09.2024 reede lõunast kuni 22.09.2024 pühapäeva lõunani kestva sündmuse keskmes on rahu ja vaikus (sh 24 välise vaikuse hoidmist) ning seesmise rahunemise saavutamine. Kaasudes omandad võimaluse seesmist rahu iseseisvalt taasleida. 

Kohapealse juhendamise toel saad ka baasiteadmised kuidas vaikuse abil taastada enda hea vaimne vorm (mis on vaimne vorm uuri kõrval olevast videost, 3 video ülevalt).

PÕHIPUNKTID MIDA OMANDAD:

  1. Kogemuse teadlikkuse märkamisest ja saad teadvustatud oskuse orienteeruda baastasemel enda intrapersonaalsetes funktsioonides, mõistes mis sinu sees mõjutab mida nii sinus kui sinu ümber. Need teadmised aitavad kokku liimida erinevaid info ja kogemuste kilde, et sinu jaoks tekiks ühtne ja terviklik süsteemsus edaspidiseks enesejuhtimiseks.  
  2. Saad avastada seesmist rahu ja vaikust ning teada kuidas vähendada oma seesmist reaktiivust, mis seda häirima trügib.
  3. Omandad algoskuse ära tunda stressi märke ja juurpõhjuseid. Teed läbi enda rahustamise tehnikad, mis aitavad taastada optimaalse tegutsemise ja seesmise rahu ka igapäevasündmuste keskel nii tööl kui kodustes oludes.
  4. Teadvustamisvõime rakendamise baaspraktikad, mis aitavad paremini märgata hetkes olulist, suunata fookust ning olla päriselt kohal. 
  5. Pikk 24 h kestev vaikuse hoimine koos juhendamisega ja vajadusel sinu jooksvatele küsimustele vastamisega.

3 päevase vaikuse abil stressi taandamise retriidi viib Kaur Lass, ettevõtja ja vaimse vormi e-õppe keskkonna Wellness Orbit kaasasutaja.

Mida me süvauurime?

Kuidas siis leida pidevas ja tempokas välises muutumises olevas maailmas oma olemuslik seesmine rahu? Kuidas seda hoida? 

Sinu seestmist vaikust varjutavad tavapäraselt su mõtted ja emotsioonid ning enamasti pälvivad need suure osa su tähelepanu. Seesmise rahu leidmiseks on vaja oma sisemaailma uurida teadlikkuse abil ja minna neist liikuvatest ja atraktiivsetest tasanditest sügavamale. Uurime kuidas seda teha, et sa saaks ise avastada tee selleni.

Teadlikkus on kõikjal olev rahu/vaikus, mis läbistab kõike. Ka sinu sisemaailma. Kohale tulles saad praktlise kogemuse kuidas teekond vaikuseni käib ja toimib.

Anname ka teada kuidas teadvustamist ja intrapersonaalseid iseseisvalt või muudel koolitustel lisa õppida.


Sündmus eeldab kolme päeva kohapeal, võimekust end välja lülitada ja toimub eesti keeles. Kohtade arv on piiratud. Kaasa võtta märkmik ülestäheldusteks ja soojad riided sügiseseks jaltuskäiguks ranna-äärses ja männimetsas ning isiklikud hügieenitarbed.

Lisainfot asukohast ja üritusest saab registeerimisväljal toodud telefonilt, küsimustele vastab Katrin Williams.Tänapäeval on valdav peaga töö ja kiire elutempo, mis loob stressi ja paneb meid sageli kihutama justkui paratamatu läbipõlemise suunas.

See details